• 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg

طراحی سایت رایگان

طراحی سایت رایگان یکی از جستجو های خیلی محبوب ایرانیان در گوگل است !طراحی سایت رایگان

 

من امروز در مورد اینکه آیا امکان دارد که طراحی سایت رایگان باشد ، با شما صحبت خواهم کرد . راستش بنده با حدود  10 سال سابقه فعالیت در عرصه اینترنت و  طراحی سایت ، تا کنون سایتی را ندیده ام که به صورت واقعی سایت شما را رایگان طراحی کند ، و این هم مورد خیلی عجیبی نمی باشد ! شما اگر در دنیای واقعی کسی را پیدا کردید که کاری را رایگان برای شما انجام دهد ، واقعا جای تعجب دارد .

 

اما بعضی از شرکت ها در تبلیغات شان از طراحی سایت رایگان صحبت می کنند ، این شرکت ها و گروه ها را می توان به صورت و گروه ههای زیر تقسیم و تعریف کرد :

 

1 - گروه هایی هستند که با نام طراحی سایت رایگان شما را جذب می کنند و در نهایت هزینه مورد نظرشان را با عناوین ، ثبت دامنه و یا اجاره هاست و یا هزینه لایسنس نرم افزار خارجی ، از شما خواهند گرفت .

 

2 - گروه هایی که با تبلیغ طراحی سایت رایگان ، فقط یک صفحه اچ تی ام ال ساده را طراحی می کنند و امید دارند که در آینده شما جهت ارتقاء سایت تتان ،باز هم سراغ آنها بروید . ( خود من هم از این سیاست استفاده می کنم ! )

 

3 - برخی از سیستم های وبلاگ دهی که خوشبختانه تعدادشان هم کم نیست ، از این شعار ( طراحی سایت رایگان ) استفاده می کنند و می گویند که سایتتان رایگان است ! البته این یک سایت نیست ، بلکه وبلاگ است .

 

تا این لحظه مورد چهارمی ندیده ام ، اگر دیدم در همین جا می نویسم !

 

کلید واژه ها : طراحی سایت رایگان ، طراحی وب  سایت رایگان ، طراحی رایگان وب سایت ، نرم افزار رایگان طراحی سایت ، طراحی سایت به صورت رایگان ،